Dekoracja kościoła

Dla  każdej Pary Młodej która decyduje się na ślub kościelny to właśnie kościół jest najważniejszym miejscem w tym dniu. Nie wyobrażam sobie aby kościół w tym dniu nie był udekorowany żywymi kwiatami i pięknymi krzesłami na których wygodnie ale w pełni stresu usiądziemy 
My wybraliśmy kościółek  w Siedlątkowie ( najmniejsza parafia w Polsce ) okolica kościoła jest piękna bo graniczy ze zbiornikiem JeziorskoPamiętajcie nie macie obowiązku brania ślubu w parafii Pani Młodej ani Młodego. Wybierzcie kościół gdzie czujecie się najlepiej ( my właśnie tak zrobiliśmy i to była najlepsza decyzja ) 
 Musimy dowiedzieć się ile par w danym dniu bierze ślub. Wtedy koszta dekoracji można podzielić na 2 paryPytamy o zgodę i możliwość dekoracji księdza (czasem nie wyrażają zgody, gdyż dekorują zakonnice z różnym efektem ....)


Ważny jest namiar od księdza i na pozostałe pary ( numery telefonów, maile.)
Dekorację Kościoła dobrze jest zamówić już jak najwcześniej, żeby wybrane studio miało dla Nas wolny termin. ( ja wybieram: DOBRA KWIACIARNIA
Porozumiewamy się wstępnie z parami i pytamy o: ich zdanie na temat dekoracji- czy jej potrzebują, w jakim stylu, jaki fundusz mogą przeznaczyć, kolorystyka – im więcej par tym lepiej jest wybrać kolorystykę uniwersalną i najlepiej pasującą do Kościoła czyli biało – zieloną, gdyż zwykle Kościoły są bardzo bogato zdobione.  Jest ona zawsze ponadczasową elegancka i pasuje do każdego Kościoła.
Umawiamy spotkanie u dekoratora przedstawiając oczekiwania wszystkich par – jako ich przedstawiciel. Czasami jest tak, że pary proszą o piękną dekorację z dużą ilością kwiatów - tonacja biało – zielona z dodatkami tiulu i świec. Innym razem wręcz odwrotnie – pary chcą skromną dekorację ze względu na ograniczony budżet. Ważne jest by studio dekoracji cieszyło się dobrą renomą, najlepiej wybrać takie które istnieje minimum kilka lat na rynku, gdyż doświadczony dekorator w takiej sytuacji to gwarancja spełnienia oczekiwań wszystkich par dlatego Dobra Kwiaciarnia to najlepsze rozwiązanie. Są na rynku już 30 lat i oglądałam ich realizacje na żywo i byłam zachwycona ! Sposobów na dekorację jest wiele ! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą  DOBRA KWIACIARNIA znajdziecie tam wiele inspiracji i porad.
Dekoracja Kościoła zależy od oczekiwań i upodobań Państwa Młodych, dla każdego taka dekoracja ma inny wymiar. Każdy ma inne marzenia i oczekiwania.Jest to ważny element, gdyż Wy oraz Wasi  goście podczas mszy poczują się wyjątkowo docenieni.
To tylko jedna z wielu propozycji dekoracji którą tworzą z pasją właścicielki Dobrej Kwiaciarni.  ZAPRASZAMY na ich stronę a my jeszcze kilka razy zapoznamy was z ich ofertą :)

2 komentarze:

  1. Bardzo podoba mi się ta propozycja, jest taka klimatyczna...

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ładne dekoracje :)
    Pozdrawiam i zapraszam do mnie :*

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 By Sleep , Blogger